CR-V – exteriér, pohľad spredu (čelne)

CR-V

Kam pôjdete dnes?

Od 21 350 EUR

Pri miere všestrannosti, ktorú vám model CR-V ponúkne, sa spontánnosť stane vaším druhým ja. K tomu prirátajte luxusné spracovanie s vycibreným citom pre jazdu a získate výnimočný pôžitok z jazdy.

Či už sa túlate mestskými uličkami, alebo brázdite ďaleké cesty, model CR-V vám poskytne všetok priestor, výkon a pohodlie, ktoré budete na cestách potrebovať.

 • Bezpečnosť

  5 *

  Euro NCAP (2013)

 • Počet stupňov výbavy

  5

  Presne pre váš životný štýl

 • Emisie

  119 g/km

  Minimálne CO2 emisie

 • Možnosti pohonu

  2

  2WD alebo 4WD

Dynamický dizajn

Všestrannosť ešte nikdy nevyzerala tak dobre.

CR-V – exteriér, pohľad zboku

Štýlový a výkonný

Pôsobivý, elegantný a dômyselný. No to nie len na pohľad. Elegantné línie modelu CR-V sú zároveň funkčné, aby vám pomohli zvládnuť všetky dobrodružstvá na cestách.

Priestor na oddych

Pokojne si spravte pohodlie. V modeli CR-V to naozaj nie je ťažké – pri jeho navrhovaní sme dbali hlavne na váš priestor a pohodlie. Preto vpredu aj vzadu ponúka dostatok priestoru pre všetkých pasažierov a vďaka ľahko prispôsobiteľnému interiéru budete vždy pripravení vyraziť – bez ohľadu na vaše plány.

Kapacita interiéru – otvorený kufor, sklopené sedadlá.

Ľahkým sklápaním zadných sedadiel sa ponúkané možnosti ešte rozširujú.

CR-V – pohľad spredu – exteriér, na ceste

Všestranný výkon

Vychutnajte si výkon

Nový, menší motor.

Najnovší prírastok do rodiny CR-V je vybavený naším novým, zdokonaleným motorom 1,6 i-DTEC s technológiou Earth Dreams Technology ponúkajúcim dokonalú rovnováhu medzi výkonom a efektivitou.

Jazda presne podľa vašich predstáv

Pohon všetkých kolies 4WD modelu CR-V sa zapína v reálnom čase presne vtedy a tak, ako treba (pokiaľ máte model 4WD). Tým získavate to najlepšie z oboch svetov – príjemne nízku spotrebu spojenú s dokonalou priľnavosťou a stabilitou, presne keď ich potrebujete.

Priveďte ho k dokonalosti

Prispôsobte si ho.

Dotiahnite svoje CR-V do dokonalosti originálnym príslušenstvom. Vybrať si môžete zo širokej ponuky balíkov. Od navigačných systémov až po bezpečnostné doplnky – všetko príslušenstvo bolo vytvorené špeciálne pre model CR-V, aby sme mohli zaručiť jeho dokonalú kompatibilitu, bezpečnosť a trvácnosť.

CR-V – detail kolesa
CR-V – exteriér, pohľad na tri štvrtiny spredu

Balík Design pozostáva z prednej mriežky chladiča, líšt hmlových svetiel a ozdobnej lišty dolnej časti dverí.

Dolaďte ho

Balík Design pre model CR-V dotiahne štýl vášho vozidla do dokonalosti pomocou chrómovej koncovky výfuku, prednej mriežky a ozdobných líšt pre dolnú časť dverí a dvere batožinového priestoru. Množstvo moderných bezpečnostných prvkov patrí k základnej výbave, no balík Illumination pocit bezpečia ešte viac umocní výraznejším osvetlením vnútra kabíny pri odomknutí.

Exteriér, pohľad zozadu, miniatúra

Pridajte si ozdobnú lištu dverí batožinového priestoru a koncovku výfuku s balíkom Design.